Наші гордість і досягнення

Жанна Саврилова - киянка року 2010

Ректор Університету третього віку, активіст громадського руху „Кияни передусім!” Жанна Саврилова стала киянкою 2010 року. Заслужену нагороду вона отримала 2 березня з рук міського керівництва. Жанна Леонідівна визнана переможницею в номінації „За внесок в розвиток сфери соціального захисту”.

Нагороджена почесною грамотою від головного управління соціального захисту населення м. Києва, за самовіддану бездоганну працю та високі досягнення у сфері соціального захисту населення.

Їй було присуджено нагороду „Leader She European Awards”. Вона є однією з шести видатних жінок Болгарії, Угорщини, Польщі, Хорватії, Румунії та України, вибраних членами жюрі Forum Invest.

Це той випадок, коли нагорода заслужено знайшла свого героя – вважають в громадському русі „Кияни передусім!”. Адже за минулий рік Жанна Саврилова налагодила роботу Університету третього віку майже у всіх районах столиці. Сам Університет став справжнім соціальним проривом у столиці. Сьогодні будь-який столичний ВУЗ може позаздрити популярності цього навчального закладу. Черги абітурієнтів та загальне захоплення людей літнього віку цим феноменальним Університетом стали повсюдним явищем.

Основна запорука такого успіху – це енергія та цілеспрямованість ректора Університету Жанни Саврилової. Громадський рух „Кияни передусім!” вітає Жанну Леонідівну з визнанням. Переконані, ця нагорода далеко не остання. Адже в арсеналі невтомного ректора багато планів, цікавих задумок та ініціатив. А головне є бажання та вміння все це реалізувати.

Бажаємо не зупинятись на досягнутому, втілити в життя всі мрії і вже найближчим часом стати не тільки найкращою киянкою але й людиною року всеукраїнського масштабу!

 

Микола Сиротенко - студент факультету інформаційних технологій

Микола Сиротенко вже більше 40 років, як умілий детектив, збирає по крупицям докази присутності Божої творчості навколо нас. Тому й автором та творцем себе не вважає. Каже, що лише зібрав та систематизував незвичайні полотна. 86 експонатів, представлених на виставці у 2011 році, це лише мала частина колекції Микола Сиротенка. Природні натяки на образи шукав він переважно на дереві. В результаті на його знімках можна побачити Богоматір з дитям, портрет Миколи Реріха, символ Голокосту, біблійних пророків та апостолів, лихварів та купців і багатьох інших.

31 березня 2011 року в приміщенні Українського фонду культури за підтримки громадського руху „Кияни передусім!” відбулась унікальна для столиці та України виставка фотографій нерукотворних природних образів „Алюзії натури”.

 

 

 

 

 

Віра Каштан - студентка факультету інформаційних технологій

Віра Каштан, візажист та модельєр у минулому, створила на базі Університету унікальній театр "Ретро-бабусі", виступи якого постійно викликають фурор у пресі.

Актори театру - це студенти Університету. На імпровізованому подіумі вони кокетливо демонструють моду 50-х років з елементами фольклору і кантрі: довгі спідниці з широкими поясами, яскраві блузи, вінтажні сукні. Усі образи керівник театру Віра Каштан створює власноруч.

 

 

 

 

 

 

 

Майнзюк Євгенія Михайлівна - студентка факультетів краєзнавства, японської мови та культури, ЗСЖ Університету третього віку Солом’янського району

Вона – не  професійний дослідник, але здобула прикладні генеалогічні навички на власному досвіді побудови сімейного дерева.

Лауреат конкурсу проектів дослідження родоводів "У нас одне коріння" національного проекту "Україна в світі"

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
Громадські приймальні
Пенсійне законодавство
Юридична консультація

ОПИТУВАННЯ

Завантаження...

НАШІ ПАРТНЕРИ

=
Громадська організація Діти передусім!
Бонус до довголіття
Інститут Туризму ФПУ