Активісти Університету

 

Герасимчук Валентина Василівна - староста факультету психології Шевченківського району

 

 

 

 

Володарська Раїса Григорівна - староста групи №8 факультету англійської мови Шевченківського району

 

 

 

 

Ляско Олена Георгіївна - староста факультету прикладне мистецтво (напрямок - моделювання одягу) Шевченківського району

 

 

 

 

 

Майнзюк Євгенія Михалівна - студентка факультетів краєзнавства, японської мови та культури, ЗСЖ Солом'янського району

 

 

 

 

 

Літошенко Наталія Львівна - староста групи №7 факультету англійської мови Шевченківського району

 

 

 

 

 

 

Лящевська Олександра Михайлівна - активіст громадського руху "Кияни передусім!", студентка факультету декоративно-прикладного мистецтва Шевченківського району

 

 

 

 

 

 

Світлана Данилівна Сердюкова - староста хорового факультету Шевченківського району

 

 

 

 

 

Желніна Тетяна Миколаївна - староста групи №6 факультету англійської мови Шевченківського району

 

 

 

 

 

 

Антонець Сергій Миколайович - активіст громадського руху "Кияни передусім!", студент факультету психології Подільського району

 

 

 

 

 

 

Антонець Марія Олександрівна - староста факультету хорового співу Подільского району

 

 

 

 

 

 

Гарковчук Світлана Миколаївна - староста факультету бальних танців Шевченківського району

 

 

 

 

 

 

Андрієва Софія Арсеніївна - староста факультету прикладного мистецтва (напрямок - моделювання одягу) Шевченківського району

 

 

 

 

 

 

Кучеренко Раїса Михайлівна - староста групи №10 факультету англійської мови Шевченківського району

 

 

 

 

 

 

Остромогильська Тетяна Тихонівна - активіст громадського руху "Кияни передусім!", студентка факультету японської мови Шевченківського району, організатор та ведуча культурно-масових заходів

 

 

 

 

 

 

Козлова Маргарита Валентинівна - староста факультету прикладного мистецтва (напрямок - вишивка стрічками) Шевченківського району

 

 

 

 

 

 

Ніколенко Тамара Петрівна - староста факультету здоровий спосіб життя Шевченківського району

 

 

 

 

 

 

 

Радзішевська Наталія Леонідівна - староста факультету бальних танців Шевченківського району

 

 

 

 

 

 

Павлова Олена Михайлівна - староста групи №1 факультету англійської мови Шевченківського району

 

 

 

 

 

 

 

Кузьменко Луїза Петрівна - староста факультету інформаційних технологій Дарницького району

 

 

 

 

 

 

 

Гінзбург Зінаїда Бенціонівна - староста факультету англійської мови Дарницького району

 

 

 

 

 

 

 

Волинчук Тетяна Василівна - староста групи № 7Б факультету англійської мови Шевченківського району

 

 

 

 

 

 

 

Квіта Олена Тимофіївна - староста краєзнавчого факультету Дарницького району

 

 

 

 

 

 

 

Черченко Таісія Іванівна - староста групи №2Б факультету англійської мови Шевченківського району

 

 

 

 

 

 

 

Бандаренко Ірина Михайлівна - староста факультету японської мови та культури Солом'янського району

 

 

 

 

 

 

 

Задворна Надія Григорівна - староста групи №2 факультету інформаційних технологій Солом'янського району

 

 

 

 

 

 

 

Христюк Ольга Олексіївна - староста факультету інформаційних технологій Солом'янського району

 

 

 

 

 

 

Палієнко Світлана Іванівна - староста групи №2 факультету прикладного мистецтва Подільського району

 

 

 

 

 

 

 

Подтєтєнєва Світлана Опанасівна - староста правового факультету та групи №2 факультету психології Подільського району

 

 

 

 

 

 

Гонтар Володимир Федотович - староста краєзнавчого факультету Солом'янського району

 

 

 

 

 

 

 

Дорошенко Алла Іванівна - староста факультету психології Солом'янського району

 

 

 

 

 

 

 

 

Костенко Валентина  Григорівна - староста факультету прикладне мистецтво (напрямок - флористика) Солом'янського району

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергієнко Тетяна Степанівна - староста факультету англійської мови (група №2) Солом'янського району

 

 

 

 

 

 

 

 

Парабіна Світлана Олександрівна - староста факультету інформаційних технологій Солом'янського району

 

 

 

 

 

 

 

 

Бєгунова Світлана Юріївна - староста факультету прикладного мистецтва Солом'янського району

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Петрова Ірина Дмитрівна - староста факультету інформаційних технологій (група №3) Солом'янського району

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
Громадські приймальні
Пенсійне законодавство
Юридична консультація

ОПИТУВАННЯ

Завантаження...

НАШІ ПАРТНЕРИ

=
Громадська організація Діти передусім!
Бонус до довголіття
Інститут Туризму ФПУ