Ректор

Саврилова Жанна Леонідівна

ректор „Університету третього віку”

активіст громадського руху „Кияни передусім!”

Закінчила Київський торгівельно-економічний інститут, має освіту економіста.

З червня 2009 року є ректором і керівником проекту «Університет третього віку». Жанна Саврилова є активістом громадського руху “Кияни Передусім!».

Нагороджена почесною грамотою від головного управління соціального захисту населення м. Києва, за самовіддану бездоганну працю та високі досягнення у сфері соціального захисту населення.

Цього року їй було присуджено нагороду „Leader She European Awards”. Вона є однією з шести видатних жінок, які отримали такі ж нагороди за внесок у розвиток соціального захисту своєї країни (Премію вручали також у Болгарії, Угорщині, Польщі, Хорватії та Румунії). Їй вручено почесну грамоту "Киянка року-2010".

Стверджує що:

Університет третього віку” – це своєрідна панацея від депресії, замкнутості в своїх проблемах. Варто лише зробити перший крок, перебороти себе і сказати: „Я можу!”.

Студенти поспішають на заняття, як на побачення, адже завдяки Університету вони розуміють: життя ще має безліч перспектив, не дивлячись на те, що вони вже на пенсії. Крім цього, тренування пам’яті, розширення світогляду, а головне – приємне спілкування є запорукою душевної молодості та доброго самопочуття!”

 
Юридична консультація

ОПИТУВАННЯ

Can't connect to mysql host

НАШІ ПАРТНЕРИ

=
Громадська організація Діти передусім!
Бонус до довголіття
Інститут Туризму ФПУ