Авторська екскурсія виставкою "Царство Флори"

01/04/2017

Ким є ця оточена квітами панна? Самою богинею Флорою, яка заквітчує світ? Тендітною юною дівчиною, чия краса тільки-но розкривається, немов бутон? Поважною матроною, оточеною дітьми, «квітами життя»? А може, Святою Марією, «трояндою саронською»?
Квіти – найдавніша із жіночих прикрас, найромантичніший подарунок для коханої та найбажаніша нагорода з рук обраниці. Квітковий декор – найпоширеніший у «дамських» побутових речах, він перетворює звичайні предмети на твори мистецтва.Втім, зображення рослин у мистецтві є чимось більшим, аніж просто прикрасою. На виставці, у творах мистецтва, квіти поряд із нашими героїнями розповідають їхні історії. Які саме – дізнайтеся на авторській екскурсії Олександри Сакорської «Леді Квітка» у неділю, 2 квітня, о 14.00.

Запис: (044) 235-32-90

Вартість: 25 грн + вхідний квиток (20 грн для дорослих, 5 грн для пенсіонерів, школярам та студентам в неділю вхід безкоштовний)

Анонси

На Контрактовій площі пройде парад трамваїв
16/06/2017  |  Анонси

На Контрактовій площі пройде парад трамваїв

17 червня на Контрактовій площі відбудеться "Парад трамваїв", присвячений 125-річчю київського електричного трамваю.

 
Запрошуємо на зустрічі
03/05/2017  |  Анонси

Запрошуємо на зустрічі

На виставці «Курбас у Києві» протягом найближчих місяців заплановані зустрічі з молодими колективами і режисерами, які зараз активно впливають на сучасний театральний процес.

 
Запрошуємо на кіновечір «Український Мікеланджело ХХ століття»
07/04/2017  |  Анонси

Запрошуємо на кіновечір «Український Мікеланджело ХХ століття»

З нагоди 130-річчя від дня народження Івана Кавалерідзе у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбудеться кіновечір «Український Мікеланджело ХХ століття».

 
 
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
Громадські приймальні
Пенсійне законодавство
Юридична консультація

ОПИТУВАННЯ

Завантаження...

НАШІ ПАРТНЕРИ

=
Громадська організація Діти передусім!
Бонус до довголіття
Інститут Туризму ФПУ