У Києві може з'явитися сквер імені Скрябіна

01/02/2018

У Києві розпочалося громадське обговорення про присвоєння скверу на вулиці Порика імені українського співака Кузьми Скрябіна. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації. 

Проголосувати за проект можна на сайті КМДА до 24 березня цього року. 

З відповідною пропозицією виступили жителі масиву Виноградар, а комісія з питань найменувань підтримала громадську ініціативу і за процедурою винесла на громадське обговорення. 

На підтримку скверу імені Скрябіна жителі масиву зібрали понад дві тисячі підписів осіб, які проживають в межах пішохідної доступності скверу. Основним аргументом стало те, що співак разом із сім'єю проживав в цьому масиві, тому деякі жителі з ним бачилися й спілкувалися. 

"Голосування триватиме два місяці, і якщо кияни підтримають назву скверу імені Скрябіна, то комісія з найменувань повинна рекомендувати його до розгляду. Тоді ми з юристами підготуємо проект рішення Київради, який за процедурою розгляне спочатку комісії, а потім депутати в сесійній залі", - уточнив подальшу процедуру депутат Київради Олексій Окопний. 

Скрябін загинув 2 лютого 2015 року близько 8:20 ранку біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області. 

Йому було 46 років, у нього залишилися дружина Світлана і дочка Марія-Барбара. 

За матеріалами liga.net

 

Анонси

На Контрактовій площі пройде парад трамваїв
16/06/2017  |  Анонси

На Контрактовій площі пройде парад трамваїв

17 червня на Контрактовій площі відбудеться "Парад трамваїв", присвячений 125-річчю київського електричного трамваю.

 
Запрошуємо на зустрічі
03/05/2017  |  Анонси

Запрошуємо на зустрічі

На виставці «Курбас у Києві» протягом найближчих місяців заплановані зустрічі з молодими колективами і режисерами, які зараз активно впливають на сучасний театральний процес.

 
Запрошуємо на кіновечір «Український Мікеланджело ХХ століття»
07/04/2017  |  Анонси

Запрошуємо на кіновечір «Український Мікеланджело ХХ століття»

З нагоди 130-річчя від дня народження Івана Кавалерідзе у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбудеться кіновечір «Український Мікеланджело ХХ століття».

 
 
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
Громадські приймальні
Пенсійне законодавство
Юридична консультація

ОПИТУВАННЯ

Завантаження...

НАШІ ПАРТНЕРИ

=
Громадська організація Діти передусім!
Бонус до довголіття
Інститут Туризму ФПУ