В столиці підскочили ціни на молочну продукцію

29/09/2011

За останні два тижні в торговельних мережах столиці ціни на молоко і молочну продукцію зросли на 8-12%. Подорожчання торкнулося абсолютно всієї молочної продукції у всіх торгових мережах Києва.

Найменше подорожчання торкнулося мережі «Сільпо» - тут ціни підросли на 8-9%. Найдорожче молоко і молочну продукцію купувати в магазинах мереж «Фора» і «Екомаркет» - тут ціни зросли на 11-12% і є найвищими в місті, хоча у рекламі «Екомаркет» позиціонує себе, як магазин низьких цін.

На думку експертів, підвищення цін на молочну продукцію є суто спекулятивним.

«Жоден аналітик не припускав зростання цін на молочну продукцію, так як ніякої підстави для цього немає. Однак власники торговельних мереж скористалися тим, що через гарний врожай різко впали ціни на овочі та фрукти і не забули скористатися можливістю отримати від гаманців киян заощаджені гроші», - розповів заступник голови товариства захисту прав споживачів Сергій Єрмоленко.

Про те, що зростання цін на молочну продукцію є штучним, за словами експерта свідчить те, що на ринках ціни на молочну продукцію поки залишилися колишніми. Однак він не виключає, що ринкові торговці слідом за торговельними мережами також піднімуть ціни.

За матеріалами: «Kievpress.net»

Анонси

На Контрактовій площі пройде парад трамваїв
16/06/2017  |  Анонси

На Контрактовій площі пройде парад трамваїв

17 червня на Контрактовій площі відбудеться "Парад трамваїв", присвячений 125-річчю київського електричного трамваю.

 
Запрошуємо на зустрічі
03/05/2017  |  Анонси

Запрошуємо на зустрічі

На виставці «Курбас у Києві» протягом найближчих місяців заплановані зустрічі з молодими колективами і режисерами, які зараз активно впливають на сучасний театральний процес.

 
Запрошуємо на кіновечір «Український Мікеланджело ХХ століття»
07/04/2017  |  Анонси

Запрошуємо на кіновечір «Український Мікеланджело ХХ століття»

З нагоди 130-річчя від дня народження Івана Кавалерідзе у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбудеться кіновечір «Український Мікеланджело ХХ століття».

 
 
Передвиборча програма Віктора Пилипишина
Громадські приймальні
Пенсійне законодавство
Юридична консультація

ОПИТУВАННЯ

Завантаження...

НАШІ ПАРТНЕРИ

=
Громадська організація Діти передусім!
Бонус до довголіття
Інститут Туризму ФПУ